Mākslīgās zāles sintētiskā zāliena kūdra tiek izmantota dažādām aktivitātēm, jo zemi var izmantot visu gadu, nepazeminot veiktspēju. Mākslīgās zāles atjaunošana un nomaiņa ir arī efektīvs veids, kā pārraidīt zonu un ir gatava lietošanai uzreiz. Ne vairāk gaida, kamēr zāle aug.
Sintētiskie zālieni necirst no vasaras apdeguma siltuma vai no ziemas aukstuma. Šodienas mākslīgie zālaugu produkti var apstrādāt elementus, tostarp apdegušo vasaras karstumu bez izžūšanas un miršanas. Tipiskais šodienas produktu kalpošanas laiks ir 8-10 gadi.
Reālā zāle kļūst nelietojama, kad laika apstākļi kļūst par sliktāko. Savukārt mākslīgās zāles sintētiskā zāliena kūdra ir piemērota izmantošanai visu gadu. Tāpēc golfa spēlētājiem nav jāievieto klubi glabāšanai. Mēs visi zinām, ka golfa laukumi var aptvert akriem. Tas var būt murgs uzturēšanai! Ar mākslīgo zāli nav nepieciešams ieguldīt pļaujmašīnā, lai veiktu darbu.

Produkta specifikācija
| Pāļu augstums / mm | 10/15 |
| Krāsa | Zaļš |
| Gabarīts | 3/16 " |
| Šuves / m | 300 |
| Blīvums | 63000turfs / kv.m |
| Atbalsts | Dubultā PP + SBR latekss |
| Pakete | Rullīša pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |
| UV apstrāde / Ugunsdrošs | Jā |
Produkta priekšrocības un pielietojums
Videi draudzīgs
Ārkārtas drenāža
Nav caurumu vai nodilušas teritorijas
Mīksta, atbilstīga virsma zem atskaņošanas aprīkojuma
Pieejamība visiem cilvēkiem
Cleaner Play vide
Samazināts apkopes darbs
Zemākas uzturēšanas izmaksas
Materiāla izturība
Izturība pret laika apstākļiem
Estētiski patīkams ar dabisku izskatu
Pielāgošanas opcijas

Iepakojums un piegāde
Iepakots ruļļos: 2 m vai 4 m platumā, garumu var pielāgot.
Piegādes laiks: 15-20 dienas

J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgās zāles sintētiskajā zāliena kūdrā, mēs paši ražojam izejmateriālus un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: mākslīgā zāle sintētiskā zāliena kūdra, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














