Arvien vairāk dārzu un parku ir aprīkoti ar āra sintētisko zāli. Novatorisks izskats, daudzas šķirnes un daudzfunkcionalitāte skaidri padara to par alternatīvu dabīgajai zālei. Bez tam to var izmantot arī tad, ja dabiskā zāle nepieaugs.
| Krāsa | zaļa un brūna |
| Pāļu augstums | 35 mm |
| Šuve | 170 |
| Gabarīts | 3/8 |
| Blīvums | 17850 |
| Atbalsts | PP + Net + Sbr latekss |
| Rullīša platums | 2 m vai 4 m vai pielāgots |
| Rullīša garums | 25m vai pielāgots |







J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: āra sintētiskā zāle















