Viltoti zaļā zāle ir lieliska izvēle jūsu aizmugurējā pagalma atpūtas zonā, lai jūs un jūsu draugi vai ģimene varētu baudīt! Baudiet pusdienas vai pēcpusdienas tēju, baudot skaistumu ārā! Ar jaunu mākslīgo zālīti tavs pagalms varētu kļūt par nākamo tendenci! Turklāt komerciālajās telpās iedomājieties, ka jūsu restorānā vai bārā bizness tiek piesaistīts! Godīgi sakot, šī ir viena no tām acīmredzamajām ainavu dizaina idejām, kas var radīt milzīgas pārmaiņas jūsu telpai!
| Pāļu augstums | 40 mm |
| Gabarīts | 3/8 collu |
| Stitch rate | 180 šuves / m |
| Blīvums | 18900 |
| Krāsa | 4 toņi |
| Iepakojums | ruļļu pakete |
| Ruļļa platums | 25m |
| Ruļļa garums | 2m / 4m |









J: Vai esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs specializējas mākslīgās zāles, mēs ražojam izejvielas paši un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
Q: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti ir izturējuši 3000h anti-UV testu, RoHS testu, 50 000 reižu izturības testu un liesmas slāpēšanas testu.
Q: minimālais pasūtījuma daudzums?
A: 500 kvadrātmetri.
Jautājums: Kā ar laiku?
A: paraugu vajadzībām 30days, masveida ražošanas vajadzībām 20days.
J: Cik daudz veidu mākslīgās zāles jūs varat sniegt?
A: mēs varam nodrošināt viltus zaļo zāles ainavu, sporta un zāles flīžu klāšanai.
J: Kāds ir jūsu FOB ports?
A: Šanhaja osta.
Populāri tagi: viltota zaļā zāle, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, cena













