Kā par jauku un pilnīgu olīvu zaļo zālienu jūsu dārzā? Mēs varam to izdarīt ar mūsu viltotu zāliena zāliena kvalitāti. Izgatavots no trim zaļo toņu veidiem, šis mākslīgās zāles veids ir ideāls, bez dabiska izskata. Kombinācijā ar elastīgām 36 mm augstām šķiedrām, viltus zāles zāliens padarīs jūsu dārzu par oāzi, bagātu un svaigu zaļu.
| Krāsa | zaļa |
| Pāļu augstums | 35 mm |
| Šuve | 160 |
| Gabarīts | 3/8 |
| Blīvums | 16800 |
| Atbalsts | PP + Net + Sbr latekss |
| Rullīša platums | 2 m vai 4 m vai pielāgots |
| Rullīša garums | 25m vai pielāgots |






J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies Fake Grass Lawn, mēs paši ražojam izejmateriālus un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: viltus zāle zāliena, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














