Mūsu mākslīgo zāliena zālienu kūdras klāsts ir ideāls risinājums daudziem pasākumiem. No āra filmas pirmizrādes līdz ilgtermiņa iekštelpu displejiem. To izmanto visā pasaulē, izmantojot ballītes, festivālus, karnevālus vai aprīkojuma nomas uzņēmumus, lai radītu gludu izskatu ar drošu apdari, kā arī eksponētu produktu palaišanas, izstāžu stendu un pat telts grīdas, gājēju ceļa, ap ērtības un tā tālāk.
| Krāsa | zaļa un brūna |
| Pāļu augstums | 25 mm |
| Šuve | 150 |
| Gabarīts | 3/8 |
| Blīvums | 15750 |
| Atbalsts | PP + Net + Sbr latekss |
| Rullīša platums | 2 m vai 4 m vai pielāgots |
| Rullīša garums | 25m vai pielāgots |







J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgās zāles zāliena kūdrā, mēs paši ražojam izejmateriālus un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: mākslīgā zāle zāliena kūdra, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas

















