| Mākslīgā zāle ārpus telpām Mākslīgā zāle āra dzīve var būt jūsu ilgtermiņa ieguldījums, viltus kūdras nav nepieciešams dzirdēt vai pļaut, piemēram, dabisko zālienu, jums ir nepieciešams tīrīt viltotu kūdru ar ūdeni. Bez tam, ar lētu cenu, tas ietaupīs daudz naudas un laika. Mākslīgā kūdra dekors ir piemērots gandrīz jebkura veida interjera izkārtojumam. Tas ir unikāls papildinājums jebkurai telpai, kur vēlams izmantot āra sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai to izmanto kā paklāju, polsterējumu vai sienas akcentu, unikālā vide, ko tā rada, dod priekšstatu par to, kā ārā iekļūt. To var viegli nomainīt uz cita veida paklājiem vai segumiem, ja māju īpašnieks vēlas radīt sezonālu efektu. Ar dabisko zālienu vienmēr būs jācīnās ar putniem, grauzējiem un citiem kaitēkļiem, kas nonāk jūsu pagalmā, meklējot pārtikas avotus un vāku. Bet sintētiskais materiāls, ko izmanto mākslīgajā zālē āra dzīvē, nedarbojas tāpat kā dabīgās šķiedras. Tas ļauj tai kalpot kā atturošs no šiem nepatīkamajiem radījumiem.
|
Produkta specifikācija
| Pāļu augstums / m | 40 |
| Gabarīts | 3/8 " |
| Iesiešanas ātrums / m | 180 |
| Blīvums | 18900turfs / kv.m |
| Atbalsts | PP audums + Net + Green latekss |
| Pakete | Rullīša pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |
| Ugunsizturība | Jā |
| UV apstrāde | Jā |
Produkta priekšrocības un pielietojums
Tas ir viegli tīrāms
Tas izskatās un jūtas kā īsta zāle
katru gadu katru dienu izbaudiet zālienu
Kids andIdeal, ja jūs esat alerģija pret zāliena ziedputekšņiem
Ne vairāk satraukums, rakšana vai pļaušana
Mājdzīvnieki var spēlēt, nesagādājot dubļainu putru
Jūsu dārzs vienmēr ir gatavs izklaidējošai vai relaksējošai
Ne vairāk mala mūsu zālājiem
Iepakojums un piegāde
Iepakots ruļļos: 2 m vai 4 m platumā, garumu var pielāgot.
Piegādes laiks: 15-20 dienas

J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja pret 3000 UV pretestības testu, RoHS testu, 50000 reizes nodiluma pārbaudi un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli brīvā dabā, sportu un zāli.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: mākslīgā zāle āra dzīve, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas















