Backyards ir tas, ko jūs darāt. Izmantojiet telpu, lai radītu perfektu vietu jums un jūsu ģimenei.
Grilēšanai paredzēta vieta. Vai jums patīk draugi un ģimene, lai sauļotos un grilētu kādu labestību?
Super jautri rotaļu laukums bērniem. Vai jums ir maz bērni, kuriem būtu patīkama vieta savai pagalmā?
Klusa atpūta. Kā ar ārēju oāzi atpūsties ar garšīgu grāmatu pēc garas dienas?
Mākslīgā zāle pagalmā var jums palīdzēt.
| Pāļu augstums | 35 mm |
| Krāsa | zaļa |
| Gabarīts | 3/8 collas |
| Šuve | 180 / m |
| Blīvums | 18900 |
| Pakete | rullīšu pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |


J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt mākslīgo zāli pagalmu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: mākslīgā zāle pagalmā, Ķīnā, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas












