
![]() Mākslīgās zālaugu paklājs Ikviens vēlas mākslīgās zāles paklāju paklāju, lai izrotātu savas mājas. šī 7mm mākslīgā zāle ainavu izmantošanai, ar lētu cenu un augstu kvalitāti, tas ir viens no populārākajiem produktiem 2018. gadā, tas palīdzēs jums daudz mājokļa labiekārtošanā. |
| Krāsa | Zaļš |
| Pāļu augstums | 10 mm |
| Dūriena likme | 270 šuves / m |
| Gabarīts | 3/16 collas |
| Blīvums | 56700 kūdras / m2 |
| Pakete | Rullīša pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |







J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja pret 3000 UV pretestības testu, RoHS testu, 50000 reizes nodiluma pārbaudi un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam piedāvāt mākslīgo zālaugu paklāju, sporta mākslīgo zālienu un zāles flīžu.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: mākslīgā zāle paklāju paklājs, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas















