Šim zālienam ir lielisks sniegums. Šai izturīgajai sintētiskajai velēnai ir avidējs kaudzes augstumsar priekšniekuspēksunstingrība, padarot to par izcilu izvēliintensīvas kustības zonaskas prasa dabiskās zāles izskatu. Ieteicams vairākiem lietojumiem, tostarp rotaļu laukumiem, mājdzīvnieku zonām, jumtiem, zālājiem un ainavām. Šāda veida zāliens gandrīz var parādīties visur, kur jūs gaidāt.
Specifiska informācija
| Pāļu augstums | 30 mm |
| Mērinstruments | 3/8" |
| Dūriena ātrums | 24s/10cm |
| Blīvums | 25200 zālienu/m² |
| Atbalsts | PP plus Net plus SBR latekss |
| Krāsa | 4 krāsas |
| Materiāls | PE plus PP |
| UV apstrāde | Jā |
| Ugunsizturīgs | Jā |
| Mūžs | 8-10 gadi |
* PAZIŅOJUMS
Ja jums ir kādas šaubas vai īpašas prasības, lūdzusūtīt pieprasījumusmums. Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu neskaidrībām un piedāvāsim jūsu personīgos pielāgojumus.
Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairākproduktiem
Populāri tagi: augstas kvalitātes dārza mākslīgā kūdra paklājs, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














