Futbols, pasaulē populārākais sporta veids, tagad tiek spēlēts ar uzlabotas mākslīgās zāles kūdras, ko ražo sintētiskais mauriņš JiangSen, reālā revolūcija ir bijusi pārveidot putekļu traukus un dubļu bedrītes, kur bērnu paaudzes iemācījās savas futbola iemaņas augstas veiktspējas apstākļos sporta arēnās.
| Pāļu augstums | 50 mm |
| Krāsa | zaļa |
| Gabarīts | 5/8 collas |
| Šuve | 160 / m |
| Blīvums | 10080 |
| Pakete | Rullīša pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |



J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja 3000h pret UV testu, RoHS testu, 5000 reižu nodiluma testu un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt sintētisko zāliena kūdru ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: sintētiskā zāliena kūdra, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














