Stumbra forma āra mākslīgā zāle ir īpaša iekšpusē ar tās zālaugu šķiedru, kas ir viena no visizturīgākajām un mākslīgākajām zālēm futbola āra vai iekštelpās. Gaisma zaļa, tik dabiska un ērta cilvēkiem, kas vēlas to pievienot savā prātā.
Šī sintētiskā zāle ir viena no populārākajām kā augstas kvalitātes un konkurētspējīgām cenām ar draudzīgu labo skatienu jūsu acīs.
Video
| Pāļu augstums | 50 mm |
| Gabarīts | 5/8 collas |
| Dūriena likme | 165 šuves / m |
| Blīvums (kūdra / kv.m) | 10400 |
| Krāsa | zaļa |
| Materiāls | PE |
| Atbalsts | PP atsevišķs audums + NET + SBR latekss |
| Platums | 4m, 2m |
| Garums | 25 m vai pielāgot |
| Lietošana | Futbols utt |
| Sertifikāts | UV pretestība, ugunsizturība |

Mūsu kompānija:

Populāri tagi: stumbra formas mākslīgā zāle, izturība pret sintētisko zāli, spēlējot futbolu, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas












