Spēlēta virsma ir tikpat svarīga kā spēlētāju prasmes. Spēle var izlemt nepareizu atlēcienu vai dīvainu bumbu ruļļu dēļ sliktas virsmas dēļ. Tieši tāpēc mēs esam apņēmušies izcilību un ekspertu zināšanas par sporta zinātni.
Ja jūs meklējat augstas veiktspējas āra kūdra uz futbola laukumu vai profesionālu pamatu, ko apkalpo dabiskais zāles futbola laukums, JiangSen mākslīgā zāle ir šeit, lai nodrošinātu labāko izvēli jūsu programmai.
| Krāsa | Zaļš |
| Pāļu augstums | 50 mm |
| Gabarīts | 5/8 collu |
| Stitch rate | 160 šuves / m |
| Blīvums | 10080 |
| Iepakojums | Roll iepakojums |
| Ruļļa platums | 2m / 4m |
| Ruļļa garums | 25m |









J: Vai esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs specializējas mākslīgās zāles, mēs ražojam izejvielas paši un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
Q: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti ir izturējuši 3000h anti-UV testu, RoHS testu, 50 000 reižu izturības testu un liesmas slāpēšanas testu.
Q: minimālais pasūtījuma daudzums?
A: 500 kvadrātmetri.
Jautājums: Kā ar laiku?
A: paraugu vajadzībām 30days, masveida ražošanas vajadzībām 20days.
J: Cik daudz veidu mākslīgās zāles jūs varat sniegt?
A: Mēs varam piedāvāt mākslīgo zālei brīvdabas audzēšanai ainavu, sporta un zāles flīžu klāšanai.
J: Kāds ir jūsu FOB ports?
A: Šanhaja osta.
Populāri tagi: āra turfs, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














