Mākslīgā zāle kļūst arvien biežāka par futbola lauka izmantošanu. Šīs labas kvalitātes porcelāna izgatavoja 50 mm krāsu izturīgu krāsu fadeless viltotu mākslīgo zāli futbola laukumam. Ja jums ir nepieciešams paraugs, lai apstiprinātu kvalitāti, mēs varam jums nodrošināt bezmaksas paraugu.
| Krāsa | Zaļš |
| Pāļu augstums | 50 mm |
| Gabarīts | 5/8 |
| Dūriena likme | 160 |
| Blīvums | 10080 |
| Pakete | Rullīša pakete |
| Rullīša platums | 2m / 4m |
| Rullīša garums | 25m |









J: Vai jūs esat ražotājs vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotājs, kas specializējies mākslīgajā zālē, mēs paši ražojam izejvielas un mūsu produkti ir populāri visā pasaulē.
J: Kā par jūsu produktu kvalitāti?
A: Mūsu produkti izturēja pret 3000 UV pretestības testu, RoHS testu, 50000 reizes nodiluma pārbaudi un liesmu slāpējošiem testiem.
J: Minimālais daudzuma pasūtījums?
A: 500 kvadrātmetri.
J: Kāds ir laiks?
A: Parauga vajadzībām 30 dienas, masveida ražošanai ir nepieciešamas 20 dienas.
J: Cik daudz mākslīgo zāli var nodrošināt?
A: Mēs varam nodrošināt viltus mākslīgo zāli ainavu, sporta un zāliņu flīzēm.
J: Kas ir jūsu FOB ports?
A: Šanhajas osta.
Populāri tagi: viltus mākslīgā zāle, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, cena, izmaksas














